Proje Bazlı Yazılım

PROJE BAZLI YAZILIM

 Web yazılımı denince tüm sunucular (serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü kapsamaktadır. 

Microsoft teknolojileri ve Java teknolojilerini kullanarak kurumlara özel intranet, extranet çözümleri, entegrasyon çözümleri, şirketlere özel web yazılım çözümleri, B2B, B2C, C2C e-ticaret sistemi çözümleri, mobil çözümler (Iphone,Ipad, Andorid,Blackberry, Windows OS) proje yönetimi hizmetlerini sunar. Yazılım projelerimizin iş süreçleri şu şekilde işlemektedir. 

Öncelikle işin süreç analizi belirlenmektedir. Sonrasında yazılım için planlama yapılır bunun ardından kodlama-tasarım başlar. Gerekli testler yapılarak hatalı olan kısımlar ayıklanır daha sonra da kullanıcıların hizmetine sunulur. 

İnternet teknolojisi değişim ve yeni gelişmelere her zaman açıktır. Dolayısıyla insanoğlunun ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik gelişmeler ve buna paralel olarak yazılım teknolojisi her gün yeni bir değişime maruz kalmaktadır ve kalmaya mahkumdur. 

Bir çok yazılım firmasının "güncelleme" adı altında yaptığı yeni uygulama yamalarının çıkarması veya uygulama sürümünde değişikliğe gitmesindeki sebep tam da bu yüzdendir. 

Bu nedenle değişime ayak uydurmak, yeni teknolojileri işinize de uyarlamak şirketinizin ve işinizin geleceği için önem teşkil etmektedir. 

 

Belli başlı uygulama çözümleri aşağıda belirtilmiştir. 
* Windows Uygulamaları 
* Bulut Uygulamaları 
* Java Uygulamaları 
* ASP.NET Framework 
* XML 
* HTML 5 
* CSS 3 
* XHTML 
* Jquery 
* MsSQL , MySQL, Oracle 
* Android 
* ios